O NAS

W NORDIC MOTOR BYDGOSZCZ STALE PRACUJEMY NAD NOWYMI ROZWIĄZANIAMI, DZIĘKI KTÓRYM TWOJE ŻYCIE STANIE SIĘ O WIELE ŁATWIEJSZE I BARDZIEJ BEZPIECZNE.

Salon Volvo w Bydgoszczy to miejsce, w którym będziesz mógł porozmawiać ze specjalistami w dziedzinie motoryzacji. Oferujemy profesjonalne doradztwo pasjonatów marki Volvo. Dzięki ich doświadczeniu z pewnością wybierzesz model idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. 

Nordic Motor Autoryzowany Dealer Volvo oferuje za równo samochody nowe, jak i używane (program Volvo Select). Dajemy Ci pełne doradztwo i pomoc w zakresie wszelkich usług finansowych m.in. leasingu, kredytu czy ubezpieczeń. 

Oprócz sprzedaży aut oferujemy również profesjonalny serwis. Nasi doradcy pomogą Ci znaleźć odpowiednie części, a także rozwiążą problemy dotyczące likwidacji szkód komunikacyjnych, a także rozszerzą okres gwarancyjny. Posiadamy doświadczone grono specjalistów do spraw mechaniki i elektromechaniki pojazdów marki Volvo. Zostawiając u nas swój samochód masz gwarancję profesjonalnej obsługi zgodnej z najwyższymi standardami Volvo.

Dysponujemy również komfortową poczekalnią dla naszych klientów. W salonie znajdzie się także specjalne miejsce dla najmłodszych. U nas napijesz się aromatycznej kawy i zrelaksujesz na wygodnej kanapie. Brzmi niemożliwie? Zapraszamy do naszego salonu przy ulicy Fordońskiej 307 w Bydgoszczy

Świat szybko się zmienia, dlatego w Nordic Motor, niezmiennie od ponad 13 lat, staramy się wybiegać myślami o kilka kroków do przodu. Przyjdź do naszego salonu i przekonaj się sam. 

aktualne promocje

Volvo V90 w ofercie specjalnej

więcej

Volvo S90

więcej

Napisz do nas

Manager ds. Handlowych

Łukasz
Dołasiński

Łukasz Dołasiński

+48 601 880 091

+48 52 339 07 79

l.dolasinski@nordicmotor.dealervolvo.pl

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Jakub
Błaszkowski

Jakub Błaszkowski

+48 52 339 07 07

+48 661 324 466

j.blaszkowski@nordicmotor.dealervolvo.pl

Specjalista ds. Handlowych

Patryk
Smułka

Patryk Smułka

+48 52 339 07 70

+48 724 252 288

p.smulka@nordicmotor.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera