Używane Volvo – tylko z dobrym doświadczeniem

Volvo Selekt

Kupując samochód używany niejednokrotnie zadajemy sobie masę pytań. Zastanawiamy się czy nasz wybór jest trafny, a także czy wybrane przez nas auto jest w dobrym stanie technicznym. A gdyby tak ktoś sprawdził to za nas i dał nam gwarancję dobrego zakupu?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Nordic Motor Autoryzowany Salon Volvo w Bydgoszczy i Toruniu przygotował specjalny program – Volvo Selekt, do którego przyjmuje tylko najlepsze samochody używane Volvo. Co to oznacza? Sen o zakupie sprawdzonego samochodu z gwarancją właśnie się spełnia. Wszystkie auta znajdujące się w programie Volvo Selekt mają nie więcej niż 5 lat lub ich przebieg nie przekracza 150 000 km. Auta są używane, ale niemalże jak nowe! Każdy pojazd zostaje poddany wielopunktowej kontroli przeprowadzonej zgodnie z najwyższymi standardami Volvo. Dodatkowo każde auto posiada zainstalowane najnowsze oprogramowanie. Czy to nie brzmi wspaniale?

Mimo że zakupujesz auto używane, możesz poczuć się tak, jakbyś kupował nowe Volvo. Co ważne każde auto posiada ubezpieczenie kosztów napraw lub gwarancje obejmujące wszystkie podstawowe części mechaniczne i elektrykę.

Kupując auto Volvo w programie Volvo Selekt kupujesz coś więcej niż tylko używany pojazd. Kupujesz pełną satysfakcję i zadowolenie, a także gwarancję zakupu najwyższej jakości pojazdu Volvo. Do każdego auta dodane jest także ubezpieczenie Assistance, dzięki któremu masz zagwarantowaną pomoc przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Jeżeli jednak w ciągu 30 dni lub do moment przejechania 1 500 km od zakupu zmienisz zdanie i okaże się, że wolałbyś wybrać inny model, przysługuje Ci możliwość wymiany. Czy to nie brzmi fantastycznie? Sprawdzone auto używane Volvo w rozsądnej cenie – Volvo Selekt!

Nie wierz nam jednak na słowo. Odwiedź jeden z naszych salonów – Bydgoszcz ulica Fordońska 307, Toruń ulica Szosa Lubicka 15 lub przejrzyj oferty na stornie www.nordicmotor.otomoto.pl

aktualne promocje

Volvo V90 w ofercie specjalnej

więcej

Volvo S90

więcej

Napisz do nas

Manager ds. Handlowych

Łukasz
Dołasiński

Łukasz Dołasiński

+48 601 880 091

+48 52 339 07 79

l.dolasinski@nordicmotor.dealervolvo.pl

Starszy Specjalista ds. Handlowych

Jakub
Błaszkowski

Jakub Błaszkowski

+48 52 339 07 07

+48 661 324 466

j.blaszkowski@nordicmotor.dealervolvo.pl

Specjalista ds. Handlowych

Patryk
Smułka

Patryk Smułka

+48 52 339 07 70

+48 724 252 288

p.smulka@nordicmotor.dealervolvo.pl

Chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych promocjach?

zapisz się do newslettera