Luksus, światło, bezpieczeństwo

W Szwecji ceni się indywidualizm i kwestionuje obowiązujące konwenanse. W myśl tej idei Volvo stworzyło trzypunktowe pasy bezpieczeństwa,  a Dom Architektów zaprojektował i zbudował dom o… wyrazistym charakterze. 

 

Zamknij oczy i wyobraź sobie zapach świeżego drewna, ogrzewające promienie przebijające się przez duże okna i wiosenny śpiew ptaków. Właśnie to poczuliśmy, kiedy po raz pierwszy spotkaliśmy się z projektem Dom Architektów. Nie mogliśmy oderwać oczu od tych nietuzinkowych budynków. Lite drewno, niebanalnie połączone z dużymi, szklanymi oknami i… naturą. Wszystko idealnie ze sobą zsynchronizowane. Oprócz zalet wizualnych projekty wykonane przez Dom Architektów kryją w sobie masę ułatwień i udogodnień wewnątrz. Nowoczesny i funkcjonalny minimalizm w połączeniu z naturalnymi materiałami wprost emanuje dobrą energią. Nie sposób przejść obok tych projektów obojętnie.

 

Projektanci przy budowaniu postawili sobie za cel stworzenie budynku nie tylko pięknego, ale i funkcjonalnego i oszczędnego. Surowe drewno, proste formy i niezwykle innowacyjny styl sprawiły, że dostrzegliśmy ogromną spójność między samochodami Volvo, a budynkami zaprojektowanymi przez Dom Architektów.

W Volvo wiemy co jest ważne dla ludzi. Właśnie na tym budujemy nasze innowacje i rozwiązania. Zupełnie jak Dom Architektów. Więcej szczegółów na temat marki znajdą Państwo pod adresem www.domarchitektow.pl

Bardzo dziękujemy Emilii i Walentemu Durka za tak piękną realizacje filmu. 

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również